Galeria zdjęć mebli z dawnych lat

Meble z dawnych lat

Jest to najmłodszy owoc naszej działalności, w którym naszym największym wyzwaniem było połączenie teraźniejszej funkcjonalności z designem dawnej epoki a zarazem przełamanie stwierdzenia zakładającego że wytwarzane w tamtych czasach meble były szybko produkowanymi i bez wartościowymi towarami co w tamtych czasach mogło się ocierać o prawdę ale my chcemy zmienić te stwierdzenia na pozytywne.
Pomysł narodził się ze wspomnień starych lat które cechowały się bogatym wzornictwem i niepowtarzalnym klimatem panującym nie tylko w branży meblarskiej ale i ogólno-życiowej.
Chcemy zaprezentować serię składającą się z szaf, komód, regałów, szafki pod telewizor charakteryzującą się dużym wyborem modeli, kolorystyki i wykończeń. Za pierwszorzędny cel postawiliśmy sobie zamknąć nowoczesne systemy i okucia w kultowym stylu z lat 50—90 XX wieku.
Wybierając naszą serię fundują sobie państwo klimatyczny i charakterystyczne wystrój pomieszczenia połączony z praktycznymi i funkcjonalnymi meblami wykonanymi z materiałów najwyższej jakości.
Każdy mebel naszej serii kryje w sobie połączenie kilku funkcji os regału na różnego rodzaju ozdoby, książki, kwiaty itd. Poprzez mniejsze, większe szafki w których można pochować od małych rzeczy po długie płaszcze, inne części garderoby i nie tylko, duża ilość szuflad zapewni schronienie niejednemu drobiazgowi nie mającemu własnego miejsca. Szeroka gama wykończeni kolorystycznych sprawi ze każde wnętrze nabierze miłego i cieszącego oko wystroju.